Zastanawiasz się od dawna czy twoja okolica jest bezpieczna. Chciałbyś, aby twoja rodzina, znajomi nie musieli martwić się o to, że coś może im grozić. A może jesteś właścicielem firmy, wokół której przechodzą różne nieznajome osoby i ciągle zastanawiasz się czy wszystko jest w porządku. Masz szczęście, że trafiłeś właśnie na stronę naszej firmy CDJ – Systemy Zabezpieczeń Mienia.

 

Instalacja monitoringu - większe bezpieczeństwo

Kompleksowa Obsługa - To jest właśnie CDJ

Zajmujemy się m. in. kompleksową instalacją monitoringu. W Warszawie na ulicy Powstańców Śląskich 124 oraz ulicy Opaczewskiej 43 mieścimy główne siedziby w jakich prowadzimy swoją działalność. Biura znajdują się blisko centrum, dlatego nie powinni mieć Państwo problemów z dojazdem. W swojej ofercie mamy również do zaproponowania systemy alarmowe, aby w razie niebezpieczeństwa jak najszybciej zgłosić to Państwu.

Instalacja Monitoringu nawet w Trudnych Miejscach

 

 

 

 

 

 

 

 Obecnie ogromny postęp technologiczny sprawił, że standardem stało się korzystanie usług firm ochroniarskich, różnych systemów alarmowych oraz szczególnym zainteresowaniem cieszy się montaż monitoringu – Warszawa. Monitoring doskonale rejestruje zdarzenia mające miejsce w obrębie obserwowanego obiektu.

 

Aby zmniejszyć ryzyko włamania monitoring musi być założony w miejscach gdzie złodziej miałby najlepszy dostęp do wejścia budynku czyli najlepiej boczne wejścia, taras i tyły posesji powinny być zabezpieczone. Montaż monitoringu jest inwestycją na dłuższy czas i nie trzeba go co kilka lat wymieniać.

Rodzaj kamer uzależniony jest od obiektu w jakim monitoring ma być założony. Instalacja w zakładach pracy nie wymaga takiej dokładności i dyskretności jak w domach lub mieszkaniach, gdzie powinna zostać zachowana piękną przestrzeń. Osoby które chcą aby ich instalacja monitoringu – Warszawa funkcjonowała jak najlepiej i spełniała określone jej zadania użytkownik powinien określić jaka forma monitoringu spełni jego zapotrzebowania.

 

Instalacja monitoringu to:

  • większe bezpieczeństwo
  • ochrona zdrowia i życia pracowników i mieszkańców
  • czynnik odstraszający potencjalnych przestępców

 

Rodzaje technologii monitoringu

Analiza potrzeb klienta powinna powinna opierać się na przemyślanym technicznie projekcie. Inwestor przechodząc do konkretnych kroków musi najpierw wybrać pomiędzy technologia cyfrową i analogową. To pytanie jest kluczowe, ponieważ ma bardzo duże znaczenie dla wykonania instalacji.

Monitoring cyfrowy i analogowy różni się ceną, dlatego klient musi wiedzieć jaki budżet może przeznaczyć na realizację montażu monitoringu w Warszawie. Wiadomo, że monitoring cyfrowy jest droższy ale zapewnia lepszą rozdzielczość obrazu, w przeciwieństwie do kamer analogowych, gdzie jakość obrazu nie jest ostra.

Widok na spory obszar dzięki instalacji monitoringu

Systemy analogowe są raczej stosowane w biurowcach lub innych zakładach pracy natomiast do domów mieszkalnych polecamy kamery cyfrowe. Ilość kamer uzależniona jest od wielkości obiektu. Kiedy będziemy znali liczbę kamer możemy wybrać rejestrator. Jeżeli chcemy aby rejestrowane były wszystkie szczegóły (twarze, ubrania osób, numery tablic rejestracyjnych) warto wybrać kamerę o rozdzielczości co najmniej 2Mpx.

Kamera zwykle zamocowana jest na określonej wysokości, pod pewnym kątem, nigdy prostopadle tak aby widoczna była twarz włamywacza. Warto pamiętać, że każde państwo posiada inne regulacje prawne odnośnie monitoringu. Nasze zalecenia oraz wskazówki wynikają z wieloletniego stażu pracy i dużego doświadczenia.

Dla niezainteresowanych ofertą monitoringu mamy inne rozwiązanie - bardzo powszechne i ułatwiające życie - montaż domofonów to świetny sposób na organizację komunikacji na linii mieszkańcy i wizytujący ich goście.