CDJ – Systemy Zabezpieczeń i Mienia jest firma specjalizującą się w kompleksowym zabezpieczeniu Państwa przestrzeni. Działamy już od kilku lat i jesteśmy jedną z najlepiej rozwijających się firm w Polsce. Zajmujemy się kompleksową instalacją monitoringu systemami alarmowymi, systemami przeciwpożarowymi, systemami kontroli dostępu oraz oferujemy montaż kamer. Naszą główną siedzibą jest Warszawa ale rozwijamy się na terenie całej Polski.

 

Nasza firma CDJ – Systemy Zabezpieczeń i Mienia oferuje usługi związane z montażem kamer w:

 • biurach,

 • sklepach,

 • placach,

 • osiedlach,

 • domach,

 • przedszkolach,

 • magazynach.

 

 

Elastyczność i dostosowanie do klienta

Wdrażamy przemyślane rozwiązania, dostosowane do naszych klientów. Dysponujemy najnowszym sprzętem, najlepszej jakości. W razie awarii sprzęty objęte są gwarancją na 2 lata ale można rozszerzyć ją do 5 lat. Awarie prosimy zgłaszać do działu technicznego - zgłaszanie awarii. Specjalizujemy się w montażu kamer i systemów ochrony mienia za pomocą ukrytych kamer, monitorów, rejestratorów ruchu oraz alarmów. Gwarantujemy, że nasze produkty są bezawaryjne, posiadają atesty i certyfikaty jakości. Doskonale spiszą się nawet w trudnych warunkach np. podczas deszczu.

 

Obecnie dysponujemy takim rodzajem kamer w zależności od obudowań:

 • kamery CCTV kompaktowe (mogą być stosowane wewnątrz budynków jak i na zewnątrz),

 • kamery CCTV kopułkowe (przeznaczone są do zastosowań wewnętrznych),

 • kamery CCTV tubowe (przeznaczone do pracy w trudnych warunkach),

 • w obudowach specjalnych,

 • kamery szybkoobrotowe.

 

Obecnie zainstalowaliśmy ponad 5000 kamer w różnych budynkach. Pracownicy w naszej firmie dopasowują się do Państwa życzeń, aby wszystko przebiegało zgodnie z wizją klientów. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z klientów wymaga innych rozwiązań i pragnie aby jego monitoring był stworzony w przemyślany sposób. Nasza siedziba montaż kamer Warszawa mieści się na ul. Opaczewskiej 43/21 oraz biuro handlowe na ul, Powstańców Śląskich 124 lok.102. Firma została stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach. Właściciel firmy posiada doświadczenie w tej branży od 1993 r. Wykonuje instalacje oraz montaż kamer w Warszawie. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz współpracuje z najlepszymi firmami budowlanymi w Warszawie.

 

Zamontowana Kamera

Dlaczego warto zlecić montaż kamer firmie CDJ?

Warto wybrać właśnie naszą firmę, ponieważ dla nas liczy się jakość wykonanej usługi, a nie ilość wykonanych zleceń. Skupiamy się na mniejszej liczbie zleceń, co jest gwarancją lepszej jakości usług. Nasze ekipy montażowe, nie są młodym zespołem dopiero wchodzącym na rynek, ale posiadają wieloletnie doświadczenie i praktycznie wszyscy pracują z nami od początku powstania firmy, dlatego wiemy jak szybko razem współpracować.

 

 

 

 

Najwyższa jakość usługi montażu kamer

Z uwagi na główną naszą siedzibę szczególnie polecamy montaż kamer w Warszawie. Dokładamy wszelkich starań aby wszystko przebiegało zgodnie z Państwa pragnieniami i marzeniami. Gwarantujemy najwyższa jakość usług za możliwie najniższą cenę na konkurencyjnym rynku. Zapewniamy zadowolenie naszych klientów, więc jeśli szukasz firmy godnej zaufania oraz potrzebujesz rzetelnego wsparcia, skontaktuj się z nami.

 Zamontowana Kamera