Firma CDJ – Systemy Zabezpieczeń Mienia posiada w swojej ofercie monitoring wizyjny, systemy kontroli dostępu, systemy sieci komputerowych, inteligentne domy i budynki, instalacje telewizyjne, systemy alarmowe, bramy i szlabany oraz domofony i videodomofony. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również wykonywać takie prace jak naprawa domofonów w obszarze miasta Warszawa. Instalacje domofonowe zakładamy szczególnie dla zwiększenia bezpieczeństwa w blokach, domach jednorodzinnych, biurach, szpitalach, szkołach, hotelach i innych obiektach użyteczności publicznej.

Napraw domofonów w Warszawie

 Stary Domofon Naprawa

Domofony podobnie jak wiele innych urządzeń często się psują i wymagają naprawy. Szczególnie w domach rodzinnych, gdzie korzystanie z tego urządzenia jest częste. Bez względu na rodzaj domofonu gwarantujemy że naprawa domofonu zostanie szybko zakończona, a praca z firmą w mieście Warszawa będzie prosta i przyjemna. Zakładamy domofony standardowe, videodomofony, z zamkiem szyfrowym lub z panelem dotykowym. W skład całości konstrukcji domofonów wchodzi :

  • kaseta zewnętrzna,

  • centrala domofonu,

  • aparaty ( unifony ),

  • materiały instalacyjne,

  • rygiel.

 Koszt zależy od indywidualnego przypadku

Naprawa domofonów w mieście Warszawa uzależnione jest od rodzaju usterki oraz i rodzaju domofonu. Klienci, którzy chcą zapoznać się z cennikiem prosimy o kontakt z działem technicznym, gdzie zgłaszane są awarie. Korzystanie z usług naszej firmy sprawi, że Państwa instalacja domofonowa będzie zawsze sprawna a usterki zostaną szybko naprawione. W firmie CDJ – Systemy Zabezpieczeń Mienia, z działem instalacji domofonów w mieście Warszawa mają Państwo pewność dobrej współpracy z szybko rozwijająca się firmą i realizacji własnych koncepcji. Na pewno atutem naszej firmy są pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, wykonywanie projektu w przemyślany sposób zgodnie z założeniami naszego klienta oraz dawanie pewnych uwag odnośnie wyboru najlepszego sprzętu. Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce:

 

AVS, BCS, BOSH Security Systems, COMMAX, CONTROLSYS, CORAL, DCS, EFF-EFF, ELMES, EUROPOWER, GAZEX, INTROX, JABLOTRON, KANTECH, OPTIVA, PROEL, ROGER, SATEL, SAMSUNG, SIEMENS i wielu innych. Na naszej stronie zamieszczone są liczne referencje, potwierdzające doskonała jakość naszych usług. Udostępnione są również zdjęcia, pokazujące dokładnie sprzęt. Wszystko po to aby łatwiej było Państwu podjąć właściwą decyzję i wybrać właśnie naszą ofertę. Wszystkie usługi i systemy łącza się w całość, tworząc inteligentny dom lub budynek.

 

Naprawiony Domofon w Starym Stylu

Inteligentny dom to zaawansowane technologicznie rozwiązanie oparte na monitoringu całego obszaru, sieci czujników i systemie zarządzania, który wszystkim steruje. Centralny system zarządzania pozwala kierować niemal każdym urządzeniem, również domofonem. Jeżeli więc zainteresowała Państwa nasza oferta domofonów i naprawa domofonów – Warszawa prosimy o telefoniczne skonsultowanie się z biurem i umówienie się na spotkanie z naszym ekspertem w zakresie montażu domofonów lub innych urządzeń, mających na celu zabezpieczenie mienia.